Kahramanmaraş Havadis

Expo 2023 ilçelerde tanıtılıyor

ONİKİŞUBAT BELEDİYE BAŞKANI HANEFİ MAHÇİÇEK, EXPO 2023’Ü TANITMAK GÖKSUN, AFŞİN, ELBİSTAN VE EKİNÖZÜ İLÇELERİNDE BİLGİLENDİRME TOPLANTILARI YAPTI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Expo 2023 ilçelerde tanıtılıyor
159 views
03 Mart 2021 - 13:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Expo 2023’ü tanıtmak Göksun, Afşin, Elbistan ve Ekinözü ilçelerinde bilgilendirme toplantıları yaptı.

Başkan Mahçiçek’in toplantılarına belediye başkanları, AK Parti ilçe başkanları, teşkilat üyeleri, belediye meclis üyeleri, kurum müdürleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Expo 2023’ün Kahramanmaraş’taki her bir vatandaşın projesi olduğunu ifade eden Başkan Mahçiçek, Expo’nun Kahramanmaraş’a katma değer sağlayacağını ve ülkelerin kentte oluşturacağı kültürel zenginlikler, tanıtım, turizm, ticaret anlamında nasıl bir ivme sağlayacağı ve en önemlisi Kahramanmaraş’ı dünyaya tanıtacak olması hususlarını anlattı.

Mahçiçek, “Bir hayalimiz vardı gerçek oldu. Expo 2023 şehrimiz için bir milat olacak. Sadece şehir merkezimiz değil tüm ilçelerimiz, fuara gelen yerli ve yabancı misafirleri ağırlayacak, ev sahipliği yapacaklar. Expo tanıtımlarımıza merkez ilçelerimizle başladık ve şehir geneline yaydık. Bundan sonra ticaret odamız, sanayi odamız, ticaret borsamız, esnaf odalarımız, sendikalarımız ve sivil toplum temsilcilerimize ve şehrimizin güzel insanlarına anlatacağız. Sonrasında uluslararası boyutlara taşıyacağımız toplantılarla 2023’e hazırlığımızı yapacağız” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.