Kahramanmaraş Havadis

Gençlik Merkezi, sosyal aktivite ve kültüre katkı sağlamaya devam ediyor

GEN GENÇLİK MERKEZİ, SOSYAL AKTİVİTE VE KÜLTÜRE KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDİYOR (FOTOĞRAFLI) KAHRAMANMARAŞ(İHA)-KAHRAMANMARAŞ DULKADİROĞLU GENÇLİK MERKEZİ, İNGİLİZCE, COĞRAFYA, TARİH, MÜZİK VE RESİM KURSLARIYLA GENÇLERİN EĞİTİMİNE KATKI SAĞLAMAYI HEDEFLİYOR. DULKADİROĞLU BELEDİYESİ’NİN BÖLGEYE KAZANDIRDIĞI GENÇLİK MERKEZİ PROJESİ OLAN DULKADİROĞLU GENÇLİK MERKEZİ, SOSYAL AKTİVİTELERİNE VE KÜLTÜRÜNE KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDİYOR. KAHRAMANMARAŞLI GENÇLERİ KURSLARA KATILMAYA DAVET EDEN DULKADİROĞLU BELEDİYE BAŞKANI NECATİ OKAY, “SİZLERİN GELECEĞİ ADINA İNŞA ETTİĞİMİZ BU GENÇLİK MERKEZİNİN İÇERİĞİNİ SİZLERİN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA DOLDURDUK. ŞUANDA ORTAYA KOYULAN TÜM KURSLAR SİZLERİN GELECEĞİNE KATKI SAĞLAMAK VE EĞİTİMDEKİ BAŞARILARINIZI ARTTIRMAK İÇİNDİR. ŞUANDA AKTİF OLARAK KAYITLARI DEVAM EDEN BU KURSLARA KATILMANIZI TAVSİYE EDERİM. GENÇLİK MERKEZİMİZİN ANAHTARI SİZLERDEDİR. SİZLER İSTEDİĞİNİZ SÜRECE GENÇLİK MERKEZİMİZ HER KONUDA HİZMETİNİZDE OLACAKTIR” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Gençlik Merkezi, sosyal aktivite ve kültüre katkı sağlamaya devam ediyor
69 views
26 Şubat 2022 - 13:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi, İngilizce, Coğrafya, Tarih, Müzik ve Resim kurslarıyla gençlerin eğitimine katkı sağlamayı hedefliyor.

Dulkadiroğlu Belediyesi’nin bölgeye kazandırdığı gençlik merkezi projesi olan Dulkadiroğlu Gençlik Merkezi, sosyal aktivitelerine ve kültürüne katkı sağlamaya devam ediyor.

Kahramanmaraşlı gençleri kurslara katılmaya davet eden Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, “Sizlerin geleceği adına inşa ettiğimiz bu gençlik merkezinin içeriğini sizlerin talepleri doğrultusunda doldurduk. Şuanda ortaya koyulan tüm kurslar sizlerin geleceğine katkı sağlamak ve eğitimdeki başarılarınızı arttırmak içindir. Şuanda aktif olarak kayıtları devam eden bu kurslara katılmanızı tavsiye ederim. Gençlik Merkezimizin anahtarı sizlerdedir. Sizler istediğiniz sürece Gençlik Merkezimiz her konuda hizmetinizde olacaktır” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.