Kahramanmaraş Havadis

AK Partili Ünal: “AK Parti demek bu milletin derdini çözmek ve sonuca bağlamak demek”

AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ MAHİR ÜNAL, PANDEMİ ŞARTLARININ ENERJİ FİYATLARINI YÜKSELTTİĞİNİ BELİRTEREK, “ENERJİ FİYATLARINDA YÜZDE 600’LERE VARAN BİR ARTIŞ VAR. AK PARTİ DEMEK, ÇÖZÜM DEMEK. AK PARTİ DEMEK BU MİLLETİN DERDİNİ TASASINI, ÇÖZMEK VE BUNU BİR SONUCA BAĞLAMAK DEMEK” DEDİ.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
AK Partili Ünal: “AK Parti demek bu milletin derdini çözmek ve sonuca bağlamak demek”
207 views
05 Şubat 2022 - 19:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, pandemi şartlarının enerji fiyatlarını yükselttiğini belirterek, “Enerji fiyatlarında yüzde 600’lere varan bir artış var. AK Parti demek, çözüm demek. AK Parti demek bu milletin derdini tasasını, çözmek ve bunu bir sonuca bağlamak demek” dedi.

AK Parti Grup Başkanvekili Ünal, partisinin düzenlediği bir dizi temas için memleketi Kahramanmaraş’ta esnafı ziyaret etti. Burada bir açıklama yapan Ünal, artan enerji fiyatlarının halka yansımasını not alarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ilgili bakanlıklara ilettiklerini belirterek, “Biz AK Parti olarak milletimizle beraberiz. Sevinçte de, tasada da milletimizle beraberiz. Milletimizle 20 yılın sonunda hamdolsun, göz göze bakabiliyor ve onların sorunlarını dinliyor ve onların sorunlarına çözüm oluşturmak adına bütün birimlerimizle ciddi bir gayret içerisindeyiz. 2020 yılının Mart ayında başlayan pandemiden kaynaklanan tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de bir salgın süreci var. Ama hamdolsun Türkiye geçtiğimiz 2 yılı hem sağlıkta hem de eğitim altyapısında çok ciddi anlamda iyi bir şekilde atlattı. Bütün dünyada yaşanan doğalgaz, elektrik yani enerji fiyatlarında yüzde 600’lere varan artışlar bütün sübvanseye rağmen, doğalgazın 4/3’ünü devletin Sübvanse etmesine rağmen, elektrik fiyatlarında ciddi bir Sübvanse kademeli ödemeye rağmen, yapılması gerekenler, sıkıntılar, sorunlar bütün bunları dinliyoruz. Bunları cumhurbaşkanımıza, ilgili bakanlarımıza ulaşıyoruz. AK Parti demek, çözüm demek. AK Parti demek bu milletin derdini tasasını, çözmek ve bunu bir sonuca bağlamak demek. Bu yüzden halkımız ile iç içeyiz. Onlarla beraberiz. Onları dinliyoruz. Sorunu sıkıntısı olan kardeşlerimizin belediye olarak, milletvekilleri olarak, gerekirse valiliğimiz ve sosyal yardım vakıflarımızla beraber her daim vatandaşlarımız ile beraberiz” dedi.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.
POPÜLER FOTO GALERİLER
POPÜLER VIDEO GALERİLER

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.