Kahramanmaraş Havadis

Afşin’de “Hayalimizde Eğitim Var” projesi

KAHRAMANMARAŞ’TA AFŞİN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ İLE AFŞİN BELEDİYESİ ARASINDA 10 PROJEYİ KAPSAYAN “HAYALİMİZDE EĞİTİM VAR” İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
Afşin’de “Hayalimizde Eğitim Var” projesi
188 views
11 Şubat 2022 - 14:10
REKLAM ALANI

(300x250px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.

Kahramanmaraş’ta Afşin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Afşin Belediyesi arasında 10 projeyi kapsayan “Hayalimizde Eğitim Var” işbirliği protokolü imzalandı.

Afşin Belediyesi Sebahattin Atalay Kültür Merkezinde gerçekleştirilen imza töreninde konuşan Afşin Belediye Başkanı Mehmet Fatih Güven, “Bir hayalimiz var, eğitim. Afşin Belediyesi olarak 10 projeyi bugün hayata geçirdik. Özellikle biz ulusal anlamda ilçe olarak eğitim konusunda istatiksel olarak bulunduğumuz yerden daha ileriye gitmek istiyoruz. Daha fazla gencimizin daha iyi imkanlara kavuşmasını, daha kaliteli okullarda okumasını istiyoruz. Bir taraftan gençlerimizin fiziksel gelişimine önem verirken diğer taraftan da akademik gelişiminin tas tamam olmasını istiyoruz” dedi.

Proje kapsamında sanal dershane uygulamasından okulların fiziki yapılarının düzeltilmesine, sanatsal etkinliklere; kültürel ve tarihi değerlere sahip çıkacak farkındalık oluşturacak projelere kadar öğrencilere katkı sağlayacaklarını belirten Başkan Güven, “Geçen yıl akademik anlamda ilk bine giren üç öğrencimiz vardı. Bunun sayısını arttırmayı düşünüyoruz. Öğrencilerimiz Afşin özelinde daha iyi okullara girsinler iyi eğitim alsınlar diye uğraşıyoruz” diye konuştu.

REKLAM ALANI

(728x90px)

Esnek veya Sabit Ölçü Verebilirsiniz.
REKLAM ALANI

(336x280px)

Anasayfa Sağ Bloka Esnek veya Sabit ölçülerde SINIRSIZ reklam alanını şablon olarak ekleyebilirsiniz. Şuan örnek olarak sadece 2 reklam kullanıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.